Sok żurawinowy ( Żurawina ), 100 %, 500 ml
Sok żurawinowy ( Żurawina ), 100 %, 500 ml
0.00 zł

Sok żurawinowy ( Żurawina ), 100 %, 500 ml

Sok żurawinowy ( Żurawina ), 100 %, 500 ml
Ostatnia cena produktu
0.00 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Rekomendowany produkt zastępczy

Sok żurawinowy - zastosowanie i działanie

Skład:

sok żurawinowy

Postać:

sok

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Medycyna rodzinna Dietetyka

Działanie:

uzupełnia dietę w składniki wspomagające odporność uzupełnia dietę w składniki utrudniające przyleganie bakterii do nabłonka dróg moczowych

Wskazania:

Suplementacja codziennej diety w składniki zawarte w soku żurawinowym.

Dawkowanie:

Doustnie. 2 łyżki soku, najlepiej na pół godziny przed posiłkiem, nie więcej niż 3 razy dziennie. Preparat przeznaczony dla dorosłych i dla dzieci. Po otwarciu butelki przechowywać w lodówce w temperaturze 4 stopni. Okres przechowywania do trzech tygodni. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia. Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Składniki

Sok z żurawiny - 100% czystego soku, ksylitol (substancja słodząca), benzoesan sodu (substancja konserwująca), sorbinian potasu (substancja konserwująca).

Zalecane dzienne spożycie

Doustnie. Dawkowanie 2 łyżki soku, najlepiej na pół godziny przed posiłkiem, nie więcej niż 3 razy dziennie. Preparat przeznaczony jest dla dorosłych i dla dzieci.

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa

Trzymać z daleka od promieni słonecznych. Po otwarciu butelki przechowywać w lodówce w temperaturze 4 stopni. Okres przechowywania do 3-ech tygodni. Przetrzymywać w miejscach niedostępnych dla dzieci.  Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia.

Producent

NATURA - STYL

Produkt w kategoriach
Cechy produktu
PRODUCENT