Femal Forte, tabletki, 30 szt
33.48 zł

Femal Forte, tabletki, 30 szt

Femal Forte, tabletki, 30 szt
Ostatnia cena produktu
33.48 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Pod koniec okresu rozrodczego organizm kobiet zaczyna funkcjonować inaczej, zmienia się gospodarka hormonalna, zostaje zredukowana ilość komórek jajowych i hormonów kobiecych. Kobiety zaczynają mieć nieregularne okresy i większość z nich cierpi na zaburzenia snu, uderzenia gorąca, zlewne poty, zmiany nastroju (wzmożoną nerwowość, drażliwość, niepokój), a także problemy z koncentracją. Mogą też występować zaburzenia funkcjonowania organów kobiecych tj. suchość czy pieczenie pochwy.
 

Składniki

substancje czynne: ekstrakt z pyłków kwaitowych 160 mg, witamina E 5 mg.
substancje pomocnicze: sub. wypełniające: mikrokrystaliczna celuloza, isomalt, sub. przeciwzbrylające: uwodorniony olej bawełniany, dwutlenek krzemu, sub. do stosowania na powerzchnię: talk, szelak

Właściwości składników

Liczne badania kliniczne dowiodły, że Femal Forte zmniejsza i łagodzi typowe dolegliwości okresu przekwitania nie wpływając na gospodarkę hormonalną kobiety. Poprawia ogólne samopoczucie oraz dodaje energii. Dodatkowo zawiera witaminę E znaną z silnych właściwości przeciwutleniających.

Femal Forte jest unikalnym, skoncentrowanym preparatem, który nie zawiera hormonów i jest przeznaczony dla kobiet w okresie menopauzy.

Zalecane dzienne spożycie

Kobiety 1-2 tabletki dziennie przez okres 3 miesięcy, następnie dawkę można dostosować do indywidualnych potrzeb i zmniejszyć do 1 tabletki dziennie lub 1 tabletki co drugi dzień. Może być przyjmowany przez osoby z alergią pyłkową i diabetyków.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 963 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Producent

NATUMIN PHARMA
Snickaregatan 10
S-566 33 Habo, Szwecja