Nosaller, proszek do nosa na katar sienny, 200 dawek
16.69 zł

Nosaller, proszek do nosa na katar sienny, 200 dawek

Nosaller, proszek do nosa na katar sienny, 200 dawek
Ostatnia cena produktu
16.69 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Nosallerto innowacyjny produkt o klinicznie potwierdzonej skuteczności. Dzięki nowoczesnej formule preparat działa bardzo szybko- już 15 minut po zastosowaniu. Nosaller integruje swoje działanie z systemem obronnym organizmu, tworząc skuteczny bloker dla alergenów (m.in. pyłki, kurz), które dostają się do organizmu przez nos.

Skład

Mikronizowana celuloza w proszku.

Działanie

Szybko eliminuje objawy istniejącej alergii, średnio po 15 minutach.
Zwalcza katar sienny i łzawienie.

Sposób użycia wyrobu medycznego

Delikatnie oczyścić nos. Rozpylić preparat do każdego nozdrza ściskając butelkę, wykonując delikatny wdech nosem. Stosować kilka razy dziennie w zależności od potrzeb.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 961 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Nosaller - zastosowanie i działanie

Skład:

zmodyfikowana celuloza

Postać:

aerozol do nosa

Kategoria:

Wyroby medyczne

Specjalności:

Alergologia

Działanie :

tworzy warstwę ochronną przed alergenami

Wskazania:

Naturalne wspomaganie błon śluzowych nosa poprzez tworzenie w przewodzie nosowym żelowej, ochronnej bariery anty-alergenowej, która pełni funkcję filtra dla kurzu i bakterii. Preparat nie zawiera substancji leczniczych.

Dawkowanie:

Zewnętrznie. Delikatnie oczyść nos i rozpyl preparat do każdego nozdrza ściskając delikatnie butelkę i wykonując jednocześnie wdech nosem. Preparat może być stosowany nawet przez kobiety w ciąży i karmiące piersią oraz przez dzieci pod nadzorem rodziców.