Merz Spezial, drażetki, 60 szt
40.35 zł

Merz Spezial, drażetki, 60 szt

Merz Spezial, drażetki, 60 szt
Ostatnia cena produktu
40.35 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Merz Spezial Dragees to:

  • świeża, promienna skóra

 

Wyważona kompozycja specjalnych, odżywczych substancji pomaga skórze w jej codziennej regeneracji. Rezultatem jest gładka, delikatna, brzoskwiniowa cera. W Merz Spezial Dragees składnikami odpowiedzialnymi za skórę są: witaminy B i ß-karoten.

 

  • gęste, zdrowe włosy

 

Odnowienie zdrowej struktury włosa jest możliwe tylko od wewnątrz. Włosy, które są odżywiane poprzez cebulki włosowe stają się zdrowsze, mocniejsze i piękniejsze.

 

W Merz Spezial Dragees składnikami odpowiedzialnymi za włosy są: witamina A, panotenian wapnia, kwas foliowy.

 

  • piękne, zdrowe paznokcie

 

Paznokieć jest odżywiany poprzez system naczyń krwionośnych skóry. Istotne jest, aby wspomagać paznokcie od wewnątrz dla zachowania ich dobrej kondycji. Odpowiednio odżywione paznokcie nie rozdwajają się, nie łamią i mają gładką powierzchnię. O piękne paznokcie dbają zawarte w Merz Spezial Dragees: biotyna, żelazo i aminokwasy.

Skład

1 drażetka:

Witamina C 75,00 mg; L-cystyna 30,00 mg; Witamina E (octan) 9,00 mg; B-karoten 0,90 mg; Amid kwasu nikotynowego 10,00 mg; Pantotenian wapnia 3,00 mg; Witamina B2 1,60 mg; Witamina B6 (chlorowodorek) 1,20 mg; Witamina B1, (azotan) 1,20 mg; Witamina A (octan) 1.500 j.m.; Witamina B12 (cyjanokompleks) 2,00 mikro g.; Witamina D3 50,00 j.m.; Biotyna 0,01 mg; Suchy wyciąg z drożdży 100,00 mg; Żelazo (II) fumaran 20,00 mg.

Dawkowanie

Doustnie 2 razy dziennie po 1 drażetce.

Działanie

Regeneruje skórę, włosy i paznokcie oraz chroni je przed występowaniem uszkodzeń, zaburzeń czynności i wyglądu, powstających w wyniku braków żywieniowych lub stanów zwiększonego zapotrzebowania organizmu.

Wskazania

Schorzenia skóry róznego pochodzenia, nadmierne wypadanie i łamliwoć włosów oraz łamliwość paznokci. zalecany jest także w trądziku w okresie dojrzewania oraz stanach zwiększonego zapotrzebowania na witaminy i żelazo.

Przeciwwskazania

Nie należy stosować leku w przypadku hiperwitaminozy A, zaburzeń metabolizmu żelaza oraz przy nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu.

Działania niepożądane

Nie można wykluczyć objawów nadwrażliwości na sklłdniki leku.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 960 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h