Feminatal N, tabletki, 60 szt
30.80 zł

Feminatal N, tabletki, 60 szt

Feminatal N, tabletki, 60 szt
Ostatnia cena produktu
30.80 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Preparat zawiera witaminy i składniki niezbędne do prawidłowego przebiegu ciąży i rozwoju płodu, a także rozwoju niemowlęcia karmionego piersią. 

Składniki

(1 tabletka):

 Składnik  Zawartość
 Kwas foliowy  0,8mg
 B-karoten  3mg
 Witamina B1  1,5mg
 Witamina B2  1,6mg
 Witamina B6  2,2mg
 Witamina B12  2,2mcg
 Biotyna  100mcg
 Witamina PP (niacyna)  20mg
 Kwas pantotenowy  10mg
 Witamina C  180mg
 Witamina D  400j.m.
 Witamina E  12mg
 Jod  150mcg
 Magnez  70mg
 Żelazo  28mg
 Cynk  15mg
 Miedź  1mg
 Mangan  1mg

 

Właściwości składników

Na podkreślenie zasługuje zwiększona zawartość kwasu foliowego, który jest istotnym czynnikiem profilaktyki wad wrodzonych cewy nerwowej, a także obecności witaminy A w postaci bezpiecznego dla kobiety ciężarnej i trudnego do przedawkowania beta- karotenu.
 

Zalecane dzienne spożycie

1 tabletka dziennie (najlepiej podczas obiadu, popijając niewielką ilością wody), nie przekraczać zalecanego dawkowania.
 

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 963 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Producent

MERCK
Jutrzenki 137
02-231 Warszawa

Femibion Natal Classic (Feminatal N) - zastosowanie i działanie

Skład:

witamina PP (niacyna) witamina H (biotyna) kwas foliowy cynk witamina C (kwas askorbinowy) witamina D3 (cholekalcyferol) witamina B1 (tiamina) beta karoten witamina B12 (cyjanokobalamina) żelazo magnez jod witamina E (tokoferol) miedź mangan witamina B6 (pirydoksyna) witamina B5 (kwas pantotenowy)

Postać:

tabletki powlekane

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Ginekologia i położnictwo

Działanie :

uzupełnia dietę w witaminy i minerały

Wskazania:

Suplement diety. Witaminy i minerały dla kobiet planujących ciążę, w ciąży i karmiących piersią.

Dawkowanie:

Doustnie. 1 tabletka dziennie ( najlepiej podczas obiadu). Zaleca się rozpoczęcie przyjmowania preparatu zaraz po powzięciu decyzji o planowaniu potomstwa i przyjmowanie preparatu aż do momentu zakończenia karmienia piersią. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia. Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.