Cefamadar, tabletki, 250 mg, 100 szt
44.59 zł

Cefamadar, tabletki, 250 mg, 100 szt

Cefamadar, tabletki, 250 mg, 100 szt
Ostatnia cena produktu
44.59 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

 

Sprawdź swoje BMI

Policz kalorie

Skład

(1 tabletka): Madar trit. D4 250 mg, substancje pomocnicze.

Dawkowanie

Jeśli inaczej nie zalecono stosuje się 1 tabletkę 1-3 razy dziennie.

Wskazania

Cefamadar wskazany jest do stosowania zgodnie z zasadami homeopatii, między innymi w nadwadze. Przed zastosowaniem należy wykluczyć fakt, że otyłość nie jest spowodowana jakąś chorobą.

Przeciwwskazania


Leku nie należy stosować u dzieci poniżej 1 roku życia.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 963 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Cefamadar - zastosowanie i działanie

Skład:

Madar D4

Postać:

tabletki krople

Kategoria:

Homeopatyczne

Specjalności:

Homeopatia

Działanie :

wspomaga terapię odchudzającą

Wskazania:

Lek jest stosowany zgodnie z zasadami homeopatii, między innymi w nadwadze. Przed zastosowaniem należy wykluczyć fakt, że otyłość nie jest spowodowana jakąś chorobą.

Dawkowanie:

Doustnie. Jeśli inaczej nie zalecono stosuje się 1 tabletkę 1-3 razy dziennie lub 5-10 kropli 1-3 razy dziennie. U dzieci do 6 roku życia stosuje się połowę tej dawki, u dzieci od 6 do 12 lat stosuje się 2/3 dawki. Leku nie należy stosować u dzieci poniżej 1 roku życia. Czas terapii uzależniony jest od efektów. Czas terapii uzależniony jest od efektów. Nie należy stosować bez konsultacji lekarskiej dłużej niż 6 miesięcy i odchudzać się poniżej przyjętych norm (Body Mass Index).

Możliwe skutki uboczne:

Lek nie wpływa na zdolność kierowania pojazdami mechanicznymi, obsługę maszyn i sprawność psychofizyczną.

Poinformuj lekarza:

Gdy jesteś nadwrażliwy na składniki preparatu. Gdy przyjmujesz inne leki. Efekt leku homeopatycznego może być zniesiony przez różne leki lub substancje przez Ciebie przyjmowane. Jeśli przyjmujesz inne leki powinieneś skontaktować się z lekarzem. Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią. Ze względu na brak badań klinicznych odnośnie stosowania leku w okresie ciąży i karmienia piersią przed zastosowaniem leku należy zasięgnąć porady lekarza.