Cefadisiac, tabletki, 25 mg, 100 szt
45.39 zł

Cefadisiac, tabletki, 25 mg, 100 szt

Cefadisiac, tabletki, 25 mg, 100 szt
Ostatnia cena produktu
45.39 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Skład

(1 tabletka): Turnera diffusa trit. D1  25 mg.

Dawkowanie

1 tabletka 2 - 3 razy dziennie przez tydzień. W stanach przewlekłych stosować wyłącznie z zalecenia lekarza.

Wskazania

Cefadisiac to preparat homeopatyczny zalecny do stosowania w przypadku osłabienia aktywności seksualnej u mężczyzn i kobiet.

Przeciwwskazania


Nie stosować u dzieci i młodzieży do 18 roku życia. Leku nie należy stosować w okresie ciąży i karmienia piersią. Nie stosować u pacjentów z chorobą alkoholową. U pacjentów z padaczką lub chorobami wątroby, ze względu na zawartość alkoholu, przed zastosowaniem leku należy zasięgnąć opinii lekarza.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 963 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Cefadisiac - zastosowanie i działanie

Skład:

Turnera diffusa D1

Postać:

krople doustne tabletki

Kategoria:

Homeopatyczne

Specjalności:

Homeopatia

Działanie :

wzmaga aktywność seksualną

Wskazania:

Osłabienie aktywności seksualnej mężczyzn i kobiet.

Dawkowanie:

Doustnie.1 tabletka 2-3 razy dziennie przez tydzień lub 5-10 kropli 2-3 razy dziennie przez tydzień. W stanach przewlekłych stosować wyłącznie z zalecenia lekarza. Nie stosować u dzieci i młodzieży do 18 roku życia. Lek zawiera alkohol.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz chorą wątrobę, padaczkę, chorobę alkoholową. Gdy przyjmujesz inne leki. Efekt leku homeopatycznego może być zniesiony przez różne leki lub substancje przez Ciebie przyjmowane. Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią.