Super IQ, tabletki, 60 szt Laboratoria natury
23.75 zł

Super IQ, tabletki, 60 szt Laboratoria natury

Super IQ, tabletki, 60 szt  Laboratoria natury
Ostatnia cena produktu
23.75 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Polecany uczącym się i pracującym w zawodach wymagających dużej sprawności umysłowej, szczególnie w czasie wzmożonego wysiłku intelektualnego.


Składniki

(1 tabletki): brahmi (standaryzowany wyciąg z liści Bacopa monnieri) 360 mg, guma arabska, mąka kukurydziana, glukoza. 1 tabletka Super IQ zawiera minimum 72 mg bakozydów A i B.

Właściwości składników

Super IQ to suplement diety zawierający wyciąg z Bacopa monniera (bogaty w bakozydy A i B ) wpływające korzystnie na procesy uczenia się i zapamiętywania. Super IQ to preparat polecany uczącym się i pracującym w zawodach wymagających wzmożonego wysiłku intelektualnego oraz tym wszystkim, którzy potrzebują poprawić procesy poznawcze. Wyciąg z Bacopa monniera obecny w preparacie poprawia prędkość przetwarzania informacji, zwiększa zdolność uczenia się i zapamiętywania, zwiększa zakres przyswajania informacji ze słuchu, utrwala pamięć, poprawia koncentrację i wydolność intelektualną.


Zalecane dzienne spożycie

1 tabletka dwa razy dziennie przed posiłkiem, popijając szklanką wody. Maksymalna porcja dzienna: 2 tabletki.


Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 963 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Producent

LAB.NATURY
Zawieprzycka 8D
20-228 Lublin

Super IQ - zastosowanie i działanie

Skład:

sproszkowanych liści rośliny brahmi (Bacopa monnieri L)

Postać:

kapsułki

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Medycyna rodzinna

Działanie :

uzupełnia dietę w składniki wspomagające pamięć i koncentrację

Wskazania:

Suplementacja diety w składniki wspomagające pamięć i koncentrację.

Dawkowanie:

Doustnie. 1 kapsułka 2 razy dziennie. Najlepsze rezultaty można osiągnąć przy dłuższym (przynajmniej 1 miesiąc) stosowaniu. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.   Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.