ENZOsystem, kapsułki, 30 szt
20.61 zł

ENZOsystem, kapsułki, 30 szt

ENZOsystem, kapsułki, 30 szt
Ostatnia cena produktu
20.61 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Aktywizuje trawienie i absorpcję składników odżywczych. Szczególnie polecany jest osobom u których występują niedobory enzymów trawiennych objawiające się wzdęciami, nadmierną produkcją gazów i zgagą. Stan taki może być spowodowany nieodpowiednią dietą, spożywaniem zbyt dużej ilości wysokoprzetworzonej żywności, osłabieniem organizmu. Osoby zażywające Enzosystem osiągają duże korzyści poprzez utrzymywanie wysokiego poziomu trawienia i podnoszenie zasobu niezbędnych składników odżywczych. Z Enzosystemem poczujesz się swobodnie!

Zalecane dzienne spożycie

1 kapsułka dwa razy dziennie przed posiłkiem, popijając szklanką wody. Nie nalezy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.
Pamiętaj, że zdrowy tryb życia i zrównoważony sposób odżywiania zapewniają prawidłowe funkcjonowanie organizmu i zachowanie dobrej kondycji.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 963 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Producent

LAB.NATURY
Zawieprzycka 8D
20-228 Lublin

ENZOsystem - zastosowanie i działanie

Skład:

sacharaza maltaza laktaza celulaza lipaza proteaza II proteaza I beta amylaza alfa amylaza

Postać:

kapsułki

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Medycyna rodzinna Gastroenterologia

Działanie :

reguluje funkcjonowanie przewodu pokarmowego

Wskazania:

Dolegliwości trawienne, wzdęcia, nadmierna produkcja gazów, niestrawność, zgaga, zespół złego wchłaniania, alergie pokarmowe.

Dawkowanie:

1 kapsułka 2 razy dziennie przed posiłkiem popijając szklanką wody. Nie stosować u dzieci poniżej czwartego roku życia. Ze względu na swoje roślinne pochodzenie, produkt jest odpowiedni dla wegetarian.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na składniki preparatu. Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży lub karmisz piersią. Produkt nie jest wskazany dla kobiet w ciąży i matek karmiących.