Aloes Live Energia, płyn, 500 ml Laboratoria natury
25.49 zł

Aloes Live Energia, płyn, 500 ml Laboratoria natury

Aloes Live Energia, płyn, 500 ml Laboratoria natury
Ostatnia cena produktu
25.49 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Składniki

Sok z aloesu 58%, miąższ z liści aloesu 20%, cukier trzcinowy 11%, sok jabłkowy 10%, sproszkowany sok z cytryny, wyciąg z żeńszenia indyjskiego, wyciąg z korzenia żeńszenia koreańskiego. Dzienna (50 ml) dawka zawiera średnio 16 mg ginsenozydów.

Właściwości składników

Preparat łączy w sobie właściwości świeżego soku z aloesu oraz nieocenione zalety żeńszenia indyjskiego i koreańskiego. Składniki produktu sprzyjają poprawie wydolności umysłowej i fizycznej. Pozwala to pełniej wykorzystać naturalny potencjały, szczególnie w sytuacjach pojawiającego się osłabienia organizmu.

Zalecane dzienne spożycie

50 ml (5 łyżek) dziennie. Przed spożyciem należy rozcieńczyć sokiem owocowym lub wodą w stosunku 1:1. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia dawki w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.
Uwaga: nie stosować u osób uczulonych na którykolwiek ze składników preparatu. Produkt przeznaczony dla osób dorosłych. Produkt nie jest wskazany dla kobiet w ciąży i matek karmiących. Produkt może być stosowany przez wegetarian i wegan.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 951 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Producent

LAB.NATURY
Zawieprzycka 8D
20-228 Lublin

Aloes Live Energia - zastosowanie i działanie

Skład:

wyciąg z korzenia żeń-szenia koreańskiego pieprz cayenne wyciąg z korzenia żeń-szenia indyjskiego sproszkowany sok z cytryny sok jabłkowy miąższ z liści aloesu sok z aloesu cukier trzcinowy

Postać:

płyn

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Dietetyka Medycyna rodzinna

Działanie :

wzmacnia organizm wpływa korzystnie na stan psychofizyczny organizmu

Wskazania:

Zmniejszona wydolność fizyczna i umysłowa, ogólne osłabienie organizmu.

Dawkowanie:

Doustnie. 50ml (5 łyżeczek dziennie) przed posiłkiem. Należy rozcieńczyć przed spożyciem wodą lub sokiem owocowym w stosunku 1:1.   Uwaga! Preparat przeznaczony dla osób dorosłych. Nie jest wskazany dla kobiet w ciąży i matek karmiących.   Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.   Przed zastosowaniem suplementu należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.