Ducray Anacaps, kapsułki przeciw wypadaniu włosów, 60 szt
50.72 zł

Ducray Anacaps, kapsułki przeciw wypadaniu włosów, 60 szt

Ducray Anacaps, kapsułki przeciw wypadaniu włosów, 60 szt
Ostatnia cena produktu
50.72 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Skład

jedna kapsułka zawiera 10 mg ekstraktu soi który jest źródłem izoflawonoidów.

Właściwości

źródło izoflowonoidów sojowych. Środek spożywczy specjalnego przeznaczenia żywieniowego stosowany w celu odżywienia i wzmocnienia włosów.
Wypadanie włosów spowodowane jest złożonym procesem, związanym z dysfunkcją mechanizmów enzymatycznych i nagromadzeniem wolnych rodników na poziomie mieszka włosowego. Kapsułki Anacaps zawierają izoflowonoidy które mają zdolność specyficznego oddziaływania na funkcje enzymatyczne mieszka i ułatwiają wzrost włosów. Wykazują one jednocześnie silne właściwości przeciwutleniające i ochronne w stosunku do mikrokrążenia, iziflawonoidy zabezpieczają włos przed wczesnym starzeniem.

Ponadto Anacaps dostarcza wszystkich podstawowych składników odżywczych niezbędnych do utrzymania równowagi energetycznej mieszka włosowego (witamin, związków bogatych w siarkę i krzemionkę pochodzenia roślinnego). Anacaps jest wskazany do stosowania w przypadku wypadania włosów, a także w każdym przypadku wzmocnienia włosów słabych.

Sposób użycia

dwie kapsułki rano podczas śniadania. Najlepiej jest stosować przez okres trzech miesięcy.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 961 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h