Dermyn Active, odmładzające serum do twarzy, 30 ml
133.00 zł

Dermyn Active, odmładzające serum do twarzy, 30 ml

Dermyn Active, odmładzające serum do twarzy, 30 ml
Ostatnia cena produktu
133.00 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Dermyn Active Serum jest skutecznym sposobem na wygładzenie zmarszczek i naprężenia skóry.

DERMYN ACTIVE SERUM zawiera TRICUTAN, kompleks docierający do wszystkich warstw skóry. Tricuton obkurcza komorki naskórka, wzmacnia sktrukturę wlókien znajdujących się głębiej warstw skóry i zwiększa naprężenie mięśni skory. Rezultatem jest naturalne odmłodzenie twarzy. Badania kliniczne wykazały widoczny i mierzalny efekt już po 45 minutach. W celu uzyskania najlepszego efektu należy stosować serum regularnie.

 

Stosowanie

Stosuj DERMYN ACTIVE SERUM na dokladnie oczyszczoną skórę jedenraz dziennie wieczorem. Nałóż cienką warstwę serum na twarz ( unikaj okolic oczu), szyję i dekold. Możesz odczuwać delikatne mrowienie skóry od razu po zastosowaniu. Reakcja taka jest krótkotrwała i całkowicie normalna. Oznacza, że serum aktywnie dziala.

Stosuj serum tylko raz dziennie, by uniknąć zastosoawania nadmiernej ilości i podrażnień. Jedno opakowanie wystarcza na 1-2 miesiące. Osoby z wrażliwą skórą lub alergią powinny najpierw zastosować DERMYN ACTIVE SERUM na nadgarstku, przedramieniu zanim użyją serum na twarzy.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 961 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h