Omega-3 Vital, kapsułki, 500 mg, 60 szt
13.20 zł

Omega-3 Vital, kapsułki, 500 mg, 60 szt

Omega-3 Vital, kapsułki, 500 mg, 60 szt
Ostatnia cena produktu
13.20 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Rekomendowany produkt zastępczy

Opis

Suplement diety zawierający kompozycję naturalnych kwasów tłuszczowych, pochodzących z mięśni ryb morskich (m. in. dorsz, śledź, gromadnik, karmazyn). Niektóre spośród kwasów tłuszczowych zaliczane do niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych (NNKT), są konieczne dla prawidłowego rozwoju i normalnego funkcjonowania organizmu.

Właściwości składników

Preparat stosowany wspomagająco w obniżaniu zawartości trójglicerydów i LDL cholesterolu i zwiększaniu ilość HDL cholesterolu o działaniu ochronnym, w zapobieganiu chorobom układu krążenia np.: arytmii, miażdżycy, zawałowi serca, udarom mózgowym, nadciśnieniu. Stosowany w leczeniu chorób reumatycznych, wzmacnia układ immunologiczny, wspomaga leczenie alergicznych chorób skóry, zapobiega migrenie i chorobom nerek.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 963 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Producent

LYSI HF (ISLANDIA)
Fiskislod 5-9
101 Reykjavik, Islandia

Omega-3 Vital - zastosowanie i działanie

Skład:

witamina E (tokoferol) kwas dekozaheksanowy kwas eikozapantaenowy

Postać:

kapsułki

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Medycyna rodzinna

Działanie :

uzupełnia dietę w niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe

Wskazania:

Uzupełnienie codziennej diety w niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe, które korzystnie wpływają na prawidłowe funkcjonowanie zwłaszcza układu odpornościowego, krwionośnego, serca, mózgu oraz siatkówki oka. Regularne przyjmowanie preparatu jest zalecane szczególnie przy diecie bogatej w zwierzęce tłuszcze nasycone.

Dawkowanie:

Doustnie. Dorośli 2-4 kapsułki dziennie. Dzieci powyżej 3 roku życia 1 - 2 kapsułki dziennie.   Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.   Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.