Urofort, płyn doustny, 100 g
9.61 zł

Urofort, płyn doustny, 100 g

Urofort, płyn doustny, 100 g
Ostatnia cena produktu
9.61 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Skład

100 g produktu zawiera: Extractum compositum fluidum (1:1) ex Uvae ursi folio (liścia mącznicy)- 45,0g, Solidaginis virgaureae herba (ziela nawłoci)- 35,0g, Urticae herba (ziela pokrzywy)- 20,0g.

Dawkowanie

Płyn przeznaczony do podania doustnego. Dorośli i młodzież powyżej 12 roku życia: 4 ml 5 razy na dobę. Lek należy przyjmować po posiłku. Odpowiednią dawkę leku należy rozcieńczyć małą ilością wody. Do opakowania dołączona jest miarka z podziałką do dozowania leku.

Wskazania

Produkt leczniczy roślinny stosowany tradycyjnie w stanach zapalnych dróg moczowych, jako środek zwiększający ilość wydalanego moczu. Produkt jest przeznaczony do tradycyjnego stosowania w wymienionych wskazaniach i jego skuteczność opiera się wyłącznie na długim stosowaniu i doświadczeniu.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 963 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h