Physiomer Gentle Jet, spray, 135 ml
26.88 zł

Physiomer Gentle Jet, spray, 135 ml

Physiomer Gentle Jet, spray, 135 ml
Ostatnia cena produktu
26.88 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE
Kurier DHL
4.99 zł
Paczkomat InPost
4.99 zł
Odbiór w punkcie DHL
4.99 zł
Wysyłka zagraniczna
19.99 zł

Opis

W przypadku zmęczenia lub osłabienia układu odpornościowego, zwykłe przeziębienie może przeobrazić się w zapalenie zatok nosowych, nieżyt nosa lub nawet infekcję gardła lub dróg oddechowych np. zapalenie oskrzeli. Physiomer Gentle Jet oczyszcza nos i przynosi ulgę w przypadku zatkanego nosa z powodu alergii lub przeziębienia. Zapobiega pogorszeniu infekcji lub powikłaniom. Łagodny strumień preparatu pozwala na dokładne usunięcie nadmiaru śluzu, alergenów i zanieczyszczeń.

Skład

100% naturalna woda morska, koncentrat izotonicznej soli odpowiadający 9 g/l sodu chlorku, sterylny, bez konserwantów. Nie zawiera gazu nośnego.

Działanie

Physiomer zawiera naturalną mieszankę 80 minerałów i pierwiastków śladowych włączając wapń,magnez,żelazo, miedź, mangan, cynk... wszystkie te dobroczynne minerały powodują złagodzenie podrażnień błony śluzowej nosa i przywracają prawidłową jej czynność.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 958 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Physiomer Gentle Jet - zastosowanie i działanie

Skład:

naturalna woda morska izotoniczny roztwór chlorku sodowego

Postać:

aerozol

Kategoria:

Wyroby medyczne

Specjalności:

Otolaryngologia

Działanie :

nawilżające oczyszczające

Wskazania:

Zatkany nos z powodu alergii lub przeziębienia. Higiena nosa.

Dawkowanie:

Donosowo. . Nad umywalką lub pod prysznicem, pochylić głowę w jedną stronę i delikatnie włożyć aplikator do górnego nozdrza. Nacisnąć aplikator zdecydowanie jeden raz przez 2-3 sekundy. Powtórzyć to samo z drugim nozdrzem z głową przechyloną w drugą stronę. Wydmuchać nos. Opłukać aplikator ciepłą wodą po każdym użycie i wytrzeć dokładnie do sucha. Zapoznaj się z właściwościami preparatu opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem. Przed zastosowaniem preparatu należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować preparatu po terminie ważności. Przechowuj preparat w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.