Vibovit Zoożelki, żelki smak owocowy, z witaminami, 50 szt
17.49 zł

Vibovit Zoożelki, żelki smak owocowy, z witaminami, 50 szt

Vibovit Zoożelki, żelki smak owocowy, z witaminami, 50 szt
Ostatnia cena produktu
17.49 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Vibovit Zoożelki to zestaw 11 podstawowych witamin i mikroelementów niezbędnych do prawidłowego rozwoju młodego organizmu.

Składniki

Wartość odżywcza preparatu
Składnik Ilość
* %ZDS
Witamina C 30 mg 66,5%
Niacyna 9 mg 75 %
Cynk 7,5 mg 75 %
Witamina E 5 mg 83 %
Kwas pantotenowy 3 mg -
Witamina A 400 µg 80 %
Foliany 100 µg 133 %
Biotyna 75 µg -
Selen 10 µg 50 %
Witamina D 2,5 µg 25 %
Witamina B12 0,5 µg 50 %

* procent realizacji zalecanego dziennego zapotrzebowania dla dzieci w wieku 4-6 lat.

Właściwości składników

Dostarczanie witamin i mikroelementów w odpowiednich ilościach i proporcji zapewnia organizmowi dziecka optymalny rozwój, jak też jest niezbędne w okresach zmniejszonej odporności, rekonwalescencji, wzmożonego wysiłku oraz szybkiego wzrostu.

Preparat stanowi uzupełnienie codziennej diety dzieci powyżej 4 roku życia, szczególnie w okresie rekonwalescencji i w okresach zwiększonego zapotrzebowania na witaminy (np. okres jesienno-zimowy i zimowo-wiosenny).

Zalecane dzienne spożycie

dzieci powyżej 4 roku życia 1 żelek dziennie.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 956 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Vibovit Zoożelki - zastosowanie i działanie

Skład:

witamina C (kwas askorbinowy) witamina PP (niacyna) cynk witamina E (tokoferol) kwas pantotenowy witamina A kwas foliowy witamina H (biotyna) selen witamina D (cholekalcyferol) witamina B12 (cyjanokobalamina)

Postać:

żelki

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Medycyna rodzinna Pediatria

Działanie :

uzupełnia dietę dziecka w witaminy i minerały

Wskazania:

Suplement diety. Preparat stananowi uzupełnienie codziennej diety w witaminy i minerały. Polecany dzieciom powyżej 4 roku życia, szczególnie w okresie rekonwalescencji i w okresach zwiększonego zapotrzebowania na witaminy (np. okres jesienno-zimowy i zimowo-wiosenny).

Dawkowanie:

Doustnie. Dzieci powyżej 4 roku życia 1 żelek dziennie.   Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.   Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.