Błonnik Psyllium, kapsułki, 100 szt
29.10 zł

Błonnik Psyllium, kapsułki, 100 szt

Błonnik Psyllium, kapsułki, 100 szt
Ostatnia cena produktu
29.10 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Składniki

(1 kapsułka): Psyllium Husks babka jajowata (Plantago ovata wyciąg)  500,0 mg  

Właściwości składników

Babka jajowata (Plantago ovata) jest rośliną słynącą z wysokiej zawartości błonnika. Stosowanie błonnika z nasion babki jajowatej nie daje efektu przyzwyczajenia, gdyż działa wyłącznie mechanicznie i jest całkowicie nieszkodliwe dla organizmu. Błonnik absorbuje wodę w przewodzie pokarmowym, przez co kilkakrotnie zwiększa swoją objętość. Wpływa to na zwiększenie ruchów perystaltycznych jelit oraz reguluje i ułatwia cykl wypróżnień.

Błonnik Psyllium, regularnie stosowany, naturalnie pobudza i utrzymuje sprawną pracę jelit, przez co korzystnie wpływa na pracę układu trawiennego, ułatwia procesy odchudzające, a także utrzymanie prawidłowego poziomu cukru i cholesterolu we krwi.

Dodatkowo preparat ten jest produkowany w zakładzie spełniającym najwyższe normy jakościowe, co zostało potwierdzone certyfikatem GMP (z ang. Dobra Praktyka Produkcyjna).


Zalecane dzienne spożycie

1-2 kapsułki 2 razy dziennie.

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa

Nie wykazano działań ubocznych.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 956 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Producent

WALMARK
Teatralna 9
41-200 Sosnowiec

Błonnik Psyllium - zastosowanie i działanie

Skład:

babka jajowata

Postać:

kapsułki

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Medycyna rodzinna Dietetyka

Działanie :

uzupełnia dietę w błonnik

Wskazania:

Suplement diety. Uzupełnienie codziennej diety w błonnik. Preparat regularnie stosowany, naturalnie pobudza i utrzymuje prawidłową pracę jelit, przez co korzystnie wpływa na pracę układu trawiennego, ułatwia procesy odchudzające, a także utrzymanie prawidłowego poziomu cukru i cholesterolu we krwi.

Dawkowanie:

Doustnie. 1-2 kapsułki 2 razy dziennie.   Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.   Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.