Urinal Hot Drink, proszek, 12 saszetek
23.69 zł

Urinal Hot Drink, proszek, 12 saszetek

Urinal Hot Drink, proszek, 12 saszetek
Ostatnia cena produktu
23.69 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Rekomendowany produkt zastępczy

Opis

Suplement diety w trosce o drogi moczowe

Składniki

Ksylitol, sproszkowany koncentrat soku z żurawiny wielkoowocowej; kwas jabłkowy (regulator kwasowości), aromat malinowy, aromat owoców leśnych, aspartam (subst. słodząca), wanilia, neohesperydyna, acesulfam K (subst. słodząca).

Właściwości składników

Urinal Hot Drink zawiera sproszkowany koncentrat soku z żurawiny wielkoowocowej NutriCran standaryzowany na zawartość dróg moczowych. NutriCran jest również bogatym źródłem tanin, bioflawonoidów i innych naturalnych substancji o działaniu silnie antyoksydacyjnym. Kolejną zaletą koncentratu NutriCran jest bardzo niska zawartość szczawianów. Żurawina wielkoowocowa wspomaga usuwanie bakterii Escherichia coli z przewodu moczowego. Urinal Hot Drink w sposób naturalny zwiększa ilość płynu w organizmie, co dodatkowo przyczynia się do wypłukiwania bakterii z przewodu moczowego.

Zalecane dzienne spożycie

1 saszetkę 3 razy dziennie rozpuścić w 200 ml gorącej wody, wypić. Najlepiej stosować po posiłku.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 959 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Producent

WALMARK
Teatralna 9
41-200 Sosnowiec

Urinal Hot Drink - zastosowanie i działanie

Skład:

sproszkowany koncentrat soku z żurawiny wielkoowocowej

Postać:

proszek

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Medycyna rodzinna Urologia

Działanie :

korzystnie wpływa na funkcjonowanie dróg moczowych uzupełnia dietę w składniki utrudniające przyleganie bakterii do nabłonka dróg moczowych

Wskazania:

Suplement diety. Wspomaganie prawidłowego funkcjonowania dróg moczowych (żurawina wielkoowocowa wspomaga usuwanie bakterii Escherichia coli z przewodu moczowego).

Dawkowanie:

Doustnie. 1 saszetkę 3 razy dziennie. Zawartość saszetki rozpuścić w 200 ml gorącej wody, wypić. Najlepiej stosować po posiłku.   Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.   Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.