Olej z czarnego kminu, 300 ml
Olej z czarnego kminu, 300 ml
0.00 zł

Olej z czarnego kminu, 300 ml

Olej z czarnego kminu, 300 ml
Ostatnia cena produktu
0.00 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Preparat wspomaga czynności trawienne, działa mikrobójczo i anty-bakteryjnie, wspomaga prawidłowe działanie układu sercowo-naczyniowego

Składniki

(10 ml): czarny kmin (olej z nasion ) 1 ml, kminek zwyczajny 0,2 ml, olej z oliwki w 10 ml preparatu. Substancje pomocnicze: witamina E - alfa - tokoferol (antyoksydant).

Właściwości składników

preparat wspomaga czynności trawienne, działa mikrobójczo i anty-bakteryjnie, wspomaga prawidłowe działanie układu sercowo-naczyniowego (przeciwdziała odkładaniu się lipidów w naczyniach krwionośnych), poprawia krwioobieg oraz normalizuje ciśnienie tętnicze, bierze udział w tworzeniu nowych komórek organizmu oraz w regeneracji organów.

  • wewnętrzne: przy problemach trawiennych, wzdęciach i zaparciach, przy nadkwasocie i nieświeżym oddechu, przy osłabionym organizmie, przy problemach z układem sercowo-naczyniowym, uporczywym kaszlu,
  • zewnętrznie: do masażu obolałych pleców i zwiotczałych mięśni; u dzieci (po rozrzedzeniu odpowiednim olejkiem w stosunku 1:5) do masażu brzuszka przy wzdęciach, do pielęgnacji skóry.

Zalecane dzienne spożycie

1 – 2 małych łyżeczek na dobę.

Producent

Virde
Wolności 124
Chorzów
Produkt w kategoriach
Cechy produktu
PRODUCENT

Olej z czarnego kminu (Virde) - zastosowanie i działanie

Skład:

olej z nasion czarnego kminu kminek zwyczajny olej z oliwki

Postać:

płyn

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Medycyna rodzinna

Działanie:

uzupełnia dietę w składniki korzystnie wpływające na układ krążenia uzupełnia dietę w składniki poprawiające trawienie

Wskazania:

Wewnętrznie: przy problemach trawiennych, wzdęciach i zaparciach, przy nadkwasocie i nieświeżym oddechu, przy osłabionym organizmie, przy problemach z układem sercowo-naczyniowym. Zewnętrznie: do masażu obolałych pleców i zwiotczałych mięśni; u dzieci (po rozrzedzeniu odpowiednim olejkiem w stosunku 1:5) do masażu brzuszka przy wzdęciach, do pielęgnacji skóry.

Dawkowanie:

Doustnie. 1-2 małe łyżeczki na dobę. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia. Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.