North Mobil+, płyn, doustny, 25 ml, 10 ampułek
32.96 zł

North Mobil+, płyn, doustny, 25 ml, 10 ampułek

North Mobil+, płyn, doustny, 25 ml, 10 ampułek
Ostatnia cena produktu
32.96 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Mobil+ to unikatowa kompozycja składników wspomagających prawidłową elastyczność i giętkość stawów. Właściwości preparatu są wynikiem współdziałania chondroityny i glukozaminy.
Mobil+ jest polecany w szczególności mężczyznom, którzy chcą zawsze być w swojej najlepszej formie, a mają poczucie że ich stawy są osłabione lub obciążone np. w wyniku uprawiania sportu.
 

Składniki

chlorowodorek glukozaminy 1440 mg
siarczan chondroityny 1000 mg

Woda, chlorowodorek glukozaminy (z krewetek), siarczan chondroityny, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, substancja konserwująca: sorbinian potasu, substancje słodzące: acesulfam K, cyklaminian sodu, sacharynian sodu, aromat.

Zalecane dzienne spożycie

Zaleca się spożywać zawartość jednej ampułki dziennie w trzech porcjach (po 1/3 ampułki).

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 960 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Producent

POLSKI LEK
Chopina 10
34-100 Wadowice

North Mobil+ - zastosowanie i działanie

Skład:

chlorowodorek glukozaminy siarczan chondroityny

Postać:

płyn doustny

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Medycyna rodzinna Medycyna sportowa

Działanie :

uzupełnia dietę w składniki wspomagające regenerację chrząstki stawowej

Wskazania:

Suplement diety. Preparat polecany w szczególności mężczyznom, którzy czują że ich stawy są osłabione lub obciążone w wyniku uprawiania sportu.

Dawkowanie:

Doustnie. Zaleca się przyjmować zawartość 1 ampułki w trzech porcjach (po 1/3 ampułki).   Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.   Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.