Produkt w kategoriach

Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl

Vitalux Plus 6, kapsułki, 28 szt

Vitalux Plus 6, kapsułki, 28 szt

Opis

Vitalux Plus 6 zawiera kombinację substancji odżywczych, złożoną z luteiny, witamin (witamina C, E, niacyna) oraz mikroelementów (cynk i miedź), które wspomagają czynności naszego organizmu oraz są niezbędne do prawidłowego widzenia.

Składniki

1 kapsułka:
 

Składnik Zawartość
 Tłuszcz  0,279 g
 Białko  0,118 g
 Węglowodany  0,061 g
 Witamina C  6 mg
 Witamina E  30 mg
 Cynk  10 mg
 Niacyna  10 mg
 Luteina krystaliczna  6 mg
 Miedź  250 mcg
 Wartość energetyczna  3,13 Kcal

 

Właściwości składników

Vitalux Plus 6 jest suplementem diety o właściwościach przeciwutleniających (wychwytuje wolne rodniki). Przyczyną uwalniania się wolnych rodników w organizmie może być mało urozmaicone pożywienie, palenie tytoniu, spożywanie alkoholu, zanieczyszczenie środowiska naturalnego, stres oraz promieniowanie ultrafioletowe.

Starannie dobrany skład preparatu Vitalux Plus 6 zapewnia uzupełnienie substancji odżywczych, przyjmowanych z pożywieniem. Odpowiednie zaopatrzenie organizmu w te substancje jest warunkiem dobrego samopoczucia oraz sprawności.

Zalecane dzienne spożycie

Dorośli - jedna kapsułka na dobę. Nie przekraczać zalecanego dawkowania.

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa

Preparat Vitalux Plus 6 nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Produkt może wywołać reakcje alergiczne u osób wrażliwych na niacynę lub lecytynę sojową.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 853 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Vitalux Plus 6 - zastosowanie i działanie

Skład:

luteina witamina C (kwas askorbinowy) witamina E (tokoferol) cynk miedź witamina PP (niacyna)

Postać:

kapsułki

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Medycyna rodzinna Okulistyka

Działanie :

uzupełnia dietę w składnik wspomagające prawidłowe widzenie

Wskazania:

Uzupełnienie substancji odżywczych niezbędnych do prawidłowego widzenia.

Dawkowanie:

Doustnie. Dorośli 1 kapsułka na dobę. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia. Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Możliwe skutki uboczne:

Produkt może wywołać reakcje alergiczne u osób wrażliwych na niacynę lub lecytynę sojową.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu. Jeśli jesteś w ciąży lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży albo karmisz piersią.


Wasze komentarze


Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus