Vitalas Glucosamin Forte, tabletki, 60 szt
39.79 zł

Vitalas Glucosamin Forte, tabletki, 60 szt

Vitalas Glucosamin Forte, tabletki, 60 szt
Ostatnia cena produktu
39.79 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Składniki

1 tabletka: 667 mg siarczanu glukozaminy tj. 395,0 mg czystej glukozaminy.

Właściwości składników

Preparat zawiera glukozaminę, która regeneruje chrząstkę stawową oraz uzupełnia niedobory glukozaminy niezbędnej do prawidłowego funkcjonowania i regeneracji stawów. Vitalas Glucosamin Forte  poprawia kondycję i sprawność ruchową stawów. Przeciwdziała przedwczesnemu zużyciu chrząstki stawowej, działa wspomagająco przy leczeniu choroby zwyrodnieniowej stawów, reumatyzmu, artretyzmu, sztywności stawów, osteoporozy, złamań, urazów i nadwyrężeń stawów i ścięgien.

Zalecane dzienne spożycie

Doustnie, dorośli do 3 tabletek na dobę.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 960 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Vitalas Glucosamin Forte - zastosowanie i działanie

Skład:

siarczan glukozaminy

Postać:

tabletki

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Medycyna rodzinna Medycyna sportowa Reumatologia

Działanie :

uzupełnia dietę w składniki wspomagające funkcjonowanie stawów

Wskazania:

Preparat polecany w celu poprawy kondycji i sprawności ruchowej stawów. Wspomagająco przy leczeniu choroby zwyrodnieniowej stawów, reumatyzmu, artretyzmu, sztywności stawów, osteoporozy, złamań, urazów i nadwyrężeń stawów i ścięgien.

Dawkowanie:

Doustnie. Dorośli do 3 tabletek dziennie.   Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.   Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.