Periokin, spray na stany zapalne dziąseł, 40 ml
27.60 zł

Periokin, spray na stany zapalne dziąseł, 40 ml

Periokin, spray na stany zapalne dziąseł, 40 ml
Ostatnia cena produktu
27.60 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

PERIOKIN Spray dzięki zawartej chlorhexydynie hamuje rozwój mikroorganizmów tworzących płytkę bakteryjną. Dzięki temu skutecznie zapobiega stanom zapalnym i krwawieniom z dziaseł oraz chorobom przyzębia wywołanym przez bakterie i wytwarzane przez nie toksyny. Postać sprayu zwiększa te właściwości, ponieważ umozliwia dokładniejsze rozprowadzenie preparatu w jamie ustnej.

Nie zawiera alkoholu, dzięki czemu nie podrażnia śluzówki jamy ustnej (może być stosowany m.in. przez osoby z suchością lub innymi schorzeniami śluzówki jamy ustnej).

Skład według INCI

Chlorhexidine Digluconate 0,20g


Excipient s.q.f  100ml

Przeznaczenie

  • Profilaktyka chorób przyzębia, stanów zapalnych i krwawienia z dziaseł,
  • Profilaktyka paradontozy, aft, pleśniawek,
  • Odleżyny po źle dopasowanych uzupełnieniach protetycznych i ortodontycznych,
  • Praktyka stomatologiczna (m.in. w chirurgii, protetyce, ortodoncji, implantologii).

Stosowanie

Otworzyć butelkę i umieścić rurkę aplikatora na dozowniku. Nacisnąć aplikator parę razy aż dozownik napełni się. Rozpylanie wykonywane jest poprzez naciśnięcie dozownika i skierowanie strumienia bezpośrednio na wrażliwe miejsce. Zaleca się wypłukać rurkę aplikatora wodą i osuszyć. Stosować 4-5 dawek (rozpyleń) na wrażliwe miejsce, 2-3 razy dziennie. Przez co najmniej pół godziny po zastosowaniu nie zaleca się przyjmować napojów ani pokarmów. Po użyciu preparatu nie płukać ust wodą. Nie połykać.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 901 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

PODYSKUTUJ O PRODUKCIE

Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus