Jordan, nić dentystyczna, Expanding, 30 m
10.18 zł

Jordan, nić dentystyczna, Expanding, 30 m

Jordan, nić dentystyczna, Expanding, 30 m
Ostatnia cena produktu
10.18 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Nić do zębów z fluorem o smaku miętowym.
Nić ma długość 30 m, miętowy smak i jest woskowana.
 

Właściwości

Oczyszczanie przestrzeni międzyzębowych nicią do zębów zapobiega powstawaniu próchnicy, chorobom dziąseł i nieprzyjemnemu zapachowi z ust.

Resztki pokarmu oraz bakterie odkładają się wokół każdego zęba. Włókna nawet najlepszej szczoteczki do zębów mają utrudniony dostęp do wąskich przestrzeni międzyzębowych. Zalegające w nich resztki pokarmu są rozkładane przez bakterie, w wyniku czego powstają kwasy, niszczące zęby, oraz substancje, wywołujące zapalenie dziąseł.

Nić do zębów Jordan Expanding rozpręża się po zwilżeniu śliną. Rozprężona nić wypełnia przestrzeń międzyzębową, lepiej przylegając do powierzchni zębów, a przez to skuteczniej usuwa płytkę bakteryjną. Zawartość fluoru w nici zwiększa dodatkowo ochronę przed próchnicą, wzmacnia i utwardza szkliwo zębów.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 963 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h