Jordan, nić dentystyczna Classic, mint, 50 m
8.09 zł

Jordan, nić dentystyczna Classic, mint, 50 m

Jordan, nić dentystyczna Classic, mint, 50 m
Ostatnia cena produktu
8.09 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

NIć do zębów o smaku miętowym.
Nić do zębów Jordan Classic ma długość 50 m, miętowy smak i jest woskowana.

Właściwości

Oczyszczanie przestrzeni międzyzębowych nicią do zębów zapobiega powstawaniu próchnicy, chorobom dziąseł i nieprzyjemnemu zapachowi z ust.

Resztki pokarmu oraz bakterie odkładają się wokół każdego zęba. Włókna nawet najlepszej szczoteczki do zębów mają utrudniony dostęp do wąskich przestrzeni międzyzębowych. Zalegające w nich resztki pokarmu są rozkładane przez bakterie, w wyniku czego powstają kwasy, niszczące zęby, oraz substancje, wywołujące zapalenie dziąseł. Używanie nici jest skuteczną i wypróbowaną metodą oczyszczania przestrzeni międzyzębowych, zalecaną przez stomatologów do codziennego stosowania.

Stosowanie

  1. Oderwij około 40 cm nici i nawiń na środkowe palce obydwu rąk.
  2. Za pomocą palców wskazujących i kciuków delikatnie wprowadź nić między zęby.
  3. Przeciągaj nić w górę i w dół po powierzchniach stycznych zębów, również poniżej lini dziąseł, tak aby oczyścić całą przestrzeń międzyzębową.
  4. Kolejne przestrzenie międzyzębowe czyść używając świeżego odcinka nici, każdorazowo przewijając nić z jednego palca na drugi.

 

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 904 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

PODYSKUTUJ O PRODUKCIE

Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus