K-Y Lubricating Jelly, żel intymny dla kobiet, 42 g
12.96 zł

K-Y Lubricating Jelly, żel intymny dla kobiet, 42 g

K-Y Lubricating Jelly, żel intymny dla kobiet, 42 g
Ostatnia cena produktu
12.96 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Nawilżający żel intymny łagodny i bezpieczny na bazie wody.

Nawilżający żel intymny K-Y w bezpieczny sposób zastępuje osobiste nawilżenie. Sprawia naturalne wrażenie i pomaga zwiększyć przyjemność podczas stosunków płciowych. W przeciwieństwie do produktów opartych na bazie oleju, nawilżający żel intymny K-Y łatwo jest usunąć i jest bezpieczny w użyciu razem z prezerwatywami.

 

  • Bezzapachowy
  • Nie brudzi
  • Bezpieczny w użyciu z prezerwatywami
  • Może być używany codziennie

 

Skład

Woda, Gliceryna, Sorbit, Alkany /Polimer usieciowany akrylanowoalkilowy (długość łańcucha od C10 do C30), Fenoksyetanol, Parabenian metylowy, wodorotlenek sodu.

Działanie

W przypadku, gdy uczucie suchości pochwy powoduje dyskomfort, nawilżający żel intymny K-Y nawilża prezerwatywy oraz intymne części ciała. Ulatwia również pomiar temperatury w odbytnicy oraz aplikowania tamponów.

Sposób użycia wyrobu medycznego

Wyciśnij z tuby pożądaną ilość żelu. Może być aplikowany bezpośrednio na prezerwatywę lub skórę. W razie potrzeby użyj większej ilości żelu. Po użyciu zamknij szczelnie tubę.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 961 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h