Rajstopy, terapeutyczno - relaksujące, czarne, rozmiar 3
16.15 zł

Rajstopy, terapeutyczno - relaksujące, czarne, rozmiar 3

Rajstopy, terapeutyczno - relaksujące, czarne, rozmiar 3
Ostatnia cena produktu
16.15 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Rajstopy przeciwżylakowe profilaktyczno-terapeutyczne ze zmiennym uciskiem.
Kolor: Czarny.
Rozmiar: 3

Wybierz odpowiedni rozmiar
 

Działanie

Zmienny ucisk rajstop rozłożony jest w systemie trójstopniowym:
największy 100% w okolicach kostki, 75% w okolicy łydki i 50% w okolicy uda. Zmienny ucisk zapewnia powrót krwi żylnej z kończyny dolnej w kierunku serca, poprawia cyrkulację w obrębie naczyń krwionośnych nóg.

Wskazania

Bóle i dolegliwości związane z żylakami, ciąża, uczucie ciężkich nóg, opuchlizna wokół kostki, drętwienie nóg, obrzęki po stłuczeniach i urazach, inne dolegliwości związane z zaburzeniami krążenia w obrębie kończyn dolnych wymagające stosowania pończoszniczych wyrobów uciskowych.

Przeciwwskazania i środki ostrożności

Miażdżyca naczyń kończyn dolnych, choroba Buergera, tzw. stopa cukrzycowa, inne przeciwwskazania lekarskie.

Uwagi

Ponieważ rajstopy ze zmiennym uciskiem zostały zaprojektowane przez wytwórcę tak, aby wywierać ucisk na ściśle określone miejsca kończyn dolnych, bardzo ważne jest, aby były one prawidłowo i starannie założone.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 902 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

PODYSKUTUJ O PRODUKCIE

Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus