MedFil, deo do obuwia i stóp, 2 saszetki
18.09 zł

MedFil, deo do obuwia i stóp, 2 saszetki

MedFil, deo do obuwia i stóp, 2 saszetki
Ostatnia cena produktu
18.09 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

MedFil „saszetki” wypełnione są wchłanialnym materiałem pochodzenia naturalnego, który dzięki swej wyjątkowej, drobnoporowatej strukturze modyfikuje środowisko w obuwiu. Saszetki posiadają dobre właściwości wchłaniania gazów i wilgoci. Zapobiegają rozwojowi mikroorganizmów przez co także eliminuje się przykre zapachy w obuwiu. Saszetki wchłaniają toksyny wytwarzane przez grzyby i bakterie. Odpowiednio dobrana mieszanina olejków eterycznych dodatkowo wspomaga działanie adsorbentu, a także nadaje obuwiu przyjemny delikatny zapach.

Przeznaczenie

  • przy nadmiernej potliwości stóp
  • wspomagająco przy leczeniu grzybicy stóp
  • profilaktycznie w celu zapobiegania rozwojowi mikroorganizmów w obuwiu

 

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 904 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

PODYSKUTUJ O PRODUKCIE

Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus