Fix Skrzyp, (Kawon), 2 g, 30 szt
4.49 zł
  • B DODAJ DO ULUBIONYCH
  • B POWIADOM O WYPRZEDAŻY

Fix Skrzyp, (Kawon), 2 g, 30 szt

Fix Skrzyp, (Kawon), 2 g, 30 szt
4.49 zł
BEZPŁATNIE
  • B DODAJ DO ULUBIONYCH
  • B POWIADOM O WYPRZEDAŻY

Opis

Ziele Skrzypu Fix - naturalny środek moczopędny.

Skład

Equiseti herba. Ziele skrzypu zawiera znaczne ilości składników mineralnych (ok 10%) oraz niewielkie ilości flawonoidów.

Dawkowanie

1 torebkę umieścić w termosie, zalać 200 ml (1 szklanka) wrzącej wody, naparzać 15 minut. Pić po 1 szklance naparu 3 razy dziennie.

Wskazania

Napar z ziela skrzypu jest stosowany tradycyjnie jako środek moczopędny, w infekcjach dróg moczowych, łagodnych stanach zapalnych oraz kamicy moczowej o niewielkim nasileniu (tzw. piasku nerkowym).

Przeciwwskazania

Nie znane.

Działania niepożądane

Nie znane.

Ostrzeżenia i środki ostrożności

W schorzeniach dróg moczowych wraz ze stosowaniem naparu z ziela skrzypu należy zapewnić obfite przyjmowanie płynów. Przy dłuższym stosowaniu należy przyjmowac witaminę B1.  Nie stosować w ciąży i okresie karmienia piersią bez porozumienia z lekarzem.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 902 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h
Cechy produktu
Wiek
Typ produktu
Pora stosowania
Postać
Płeć
Część ciała
Problem
Działanie/właściwości
Układy narządowe
Sposób aplikacji
Główny składnik
PRODUCENT

PODYSKUTUJ O PRODUKCIE

Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus
  • B DODAJ DO ULUBIONYCH
  • B POWIADOM O WYPRZEDAŻY