Fix Owoc kopru włoskiego (Kawon), 2 g 30 szt
4.99 zł
  • B DODAJ DO ULUBIONYCH
  • B POWIADOM O WYPRZEDAŻY

Fix Owoc kopru włoskiego (Kawon), 2 g 30 szt

Fix Owoc kopru włoskiego (Kawon), 2 g 30 szt
4.99 zł
BEZPŁATNIE
  • B DODAJ DO ULUBIONYCH
  • B POWIADOM O WYPRZEDAŻY

Opis

Owoc Kopru Włoskiego - naturalny, łagodny środek rozkurczający.

Skład

Owoce kopru włoskiego.

Dawkowanie

Przygotowanie naparu: 1 saszetkę (2,0 g owoców) zalać 200 ml (1 szklanką) wrzącej wody, pozostawić na 15 minut pod przykryciem.

Dorośli i dzieci powyżej 12 roku życia: Jako środek rozkurczający wypić jednorazowo 200 ml (1  szklankę) świeżo przygotowanego naparu. Jako środek wykrztuśny przyjmować 2-3 razy dziennie po 200 ml (1 szklance) świeżo przygotowanego naparu.

Dzieci od 4 do 12 roku życia: Jako środek rozkurczający wypić jednorazowo 100 ml (1/2 szklanki) świeżo przygotowanego naparu.

Wskazania

W łagodnych dolegliwościach kurczowych żołądka i jelit, uczuciu pełności i wzdęciach jako środek rozkurczający. W nieżytach dróg oddechowych jako środek wykrztuśny.

Przeciwwskazania

Uczulenie na koper włoski, rośliny z rodziny baldaszkowatych lub anetol.

Działania niepożądane

Sporadyczne objawy alergiczne na koper włoski dotyczące skóry lub układu oddechowego. W przypadku w/w objawów należy zaprzestać stosowania naparu. W przypadku wystąpienia innych objawów niepożądanych nalezy poinformować o nich lekarza.

Ostrzeżenia i środki ostrożności

Nie zaleca się stosowania w trakcie ciąży i w okresie karmienia piersią.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 902 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h
Cechy produktu
Wiek
Typ produktu
Pora stosowania
Postać
Płeć
Część ciała
Problem
Działanie/właściwości
Układy narządowe
Sposób aplikacji
Główny składnik
PRODUCENT

PODYSKUTUJ O PRODUKCIE

Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus
  • B DODAJ DO ULUBIONYCH
  • B POWIADOM O WYPRZEDAŻY