Avent, laktator Isis, 12080, 1 szt
140.11 zł

Avent, laktator Isis, 12080, 1 szt

Avent, laktator Isis, 12080, 1 szt
Ostatnia cena produktu
140.11 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Laktator ręczny ISIS. Odciągaj pokarm bezpośrednio do pojeminka, z którego, po założeniu smoczka Airflex, możesz nakarmić Twoje dziecko.
ISIS naśladuje sposób ssania piersi przez dziecko. Efekt - szybsze i bardziej naturalne odciąganie pokarmu. Dzięki wyjątkowo delikatnemu działaniu, może także pomóc uporać się z problemami takimi jak zastój pokarmu lub popękane brodawki. Sekretem jest unikatowe połączenie Nakładki Masującej z silikonową membraną, dzięki którym laktator naśladuje naturalny proces ssania piersi przez dziecko. Wewnątrz lejka znajduje się Nakładka Masująca z 5 płatkami, które poruszają się do wewnątrz i na zewnątrz delikatnie masując obszar wokół sutka i stymulując naturalny wypływ pokarmu. Silikonowa membrana w 100% gwarantuje ssanie, które powoduje wypływ mleka z piersi. Siłę ssania możesz regulować sama przez delikatny nacisk rączki laktatora.
 

Zawartość opakowania

W zestawie:
- laktator ręczny ISIS z podstawką/psłonką lejka,
- 2 butelki (125 ml),
- 2 supermiękkie smoczki MINI,
- 1 pojeminik podróżny na smoczek,
- 2 dyski uszczelniające.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 961 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h