Oral-B Crossaction Vital, szczoteczka 35 soft, 1 szt
16.08 zł

Oral-B Crossaction Vital, szczoteczka 35 soft, 1 szt

Oral-B Crossaction Vital, szczoteczka 35 soft, 1 szt
Ostatnia cena produktu
16.08 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Oral-B CrossAction Vitalizer rozmiar główki 35

Cechy produktu:

  • Opatentowane przez Oral-B i zastosowane w szczoteczkach CrossAction włókna CrissCross są ułożone pod różnym kątem i zaprojektowane tak, aby w czasie szczotkowania uginać się a następnie prostować, aktywnie wnikając między zęby i miejsca wzdłuż linii dziąseł, aby usuwać i wymiatać płytkę nazębną.
  • Dwa rzędy miękkich włókien pobudzających dziąsła, umieszczone po obu stronach szczoteczki, delikatnie masują dziąsła.
  • Umieszczone wyżej, wieloczęściowe włókna Power Tip znajdujące się na czubku główki otaczają zęby i pomagają czyścić trudno dostępne miejsca.
  • Opatentowane niebieskie włókna Indicator bledną, informując kiedy należy wymienić końcówkę na nową.
  • Szeroka i ergonomicznie zaprojektowana rączka wygodnie mieści się w dłoni i zapewnia pewny chwyt, co umożliwia precyzyjne manewrowanie szczoteczką.
  • Szczoteczka CrossAction Vitalizer jest dostępna w czterech różnych półprzeźroczystych kolorach: jasnoniebieskim, indygo, zielonym i malinowym.

 

Charakterystyka produktu

Badania kliniczne potwierdziły, iż szczoteczka Oral-B CrossAction Vitalizer znacząco przyczynia się do zwalczenia zapalenia dziąseł już po czterech tygodniach używania. Dowiodły one również, iż pozwala aż o 90 proc. zmniejszyć ilość płytki nazębnej między zębami już po jednym szczotkowaniu.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 961 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h