Glukozamina, tabletki, 1000 mg, 90 szt
42.17 zł

Glukozamina, tabletki, 1000 mg, 90 szt

Glukozamina, tabletki, 1000 mg, 90 szt
Ostatnia cena produktu
42.17 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Składniki

Siarczan glukozaminy, celuloza mikrokrystaliczna (substancja wypełniająca), guma arabska (nośnik), dwutlenek krzemu (substancja przeciwzbrylająca), stearynian magnezu (substancja przeciwzbrylająca).
Jedna tabletka zawiera 430 mg glukozaminy.

Właściwości składników

Glukozamina odgrywa ważną rolę w prawidłowym funkcjonowaniu: stawów, mięśni , wiązadeł i ścięgien kończyn. Wspomaga regenerację tkanki chrzęstno-stawowej. Profilaktyczne stosowanie zmniejsza ryzyko występowania artretyzmu i zwyrodnienia stawów. Stosuje się również jako środek łagodzący skutki kontuzji sportowych.

Zalecane dzienne spożycie

1 lub 2 tabletki dziennie jako dodatek do żywności.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 963 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Producent

POWER HEALTH PRODUCTS
East Riding of Yorkshire
YO42 1NR York, Wielka Brytania

Glukozamina - zastosowanie i działanie

Skład:

siarczan glukozaminy

Postać:

tabletki

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Medycyna rodzinna Medycyna sportowa Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Działanie :

uzupełnia codzienną dietę w glukozaminę

Wskazania:

Uzupełnienie codziennej diety w siarczan glukozaminy. Glukozamina odgrywa ważną rolę w prawidłowym funkcjonowaniu: stawów, mięśni , wiązadeł i ścięgien kończyn. Wspomaga regenerację tkanki chrzęstno-stawowej. Profilaktyczne stosowanie zmniejsza ryzyko występowania artretyzmu i zwyrodnienia stawów. Stosuje się również jako środek łagodzący skutki kontuzji sportowych.

Dawkowanie:

Doustnie. 1 lub 2 tabletki dziennie.   Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.   Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.