Vitella U Nutrilotio, lotion odżywka do ciała, 150 ml
35.49 zł

Vitella U Nutrilotio, lotion odżywka do ciała, 150 ml

Vitella U Nutrilotio, lotion odżywka do ciała, 150 ml
Ostatnia cena produktu
35.49 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Vitella U nutrilotio to wyjątkowy, bogaty w lipidy, odżywczy lotion do ciała zawierający w swoim składzie również mocznik, witaminy A i E, pantenol, a także inne substancje wspomagające ochronę i regenerację skóry.

Skład według INCI

mocznik 4%, retinol 0,05%, tokoferol 0,5%, panthenol 1%.

Właściwości

Obecny w lotionie mocznik działa keratolitycznie i zmniejsza nadmierne rogowacenie skóry. Dzięki temu staje się bardziej miękka i gładka. Mikrokropelki oliwy z oliwek tworzą lipidową warstwę ochronną na powierzchni skóry, przez co pozostaje ona bardziej nawilżona. Witamina A i pantenol wspomagają regenerację skóry, a witamina A zwiększa jej odporność na infekcje. Witamina A działając antyoksydacyjnie, wyłapuje wolne rodniki w skórze.

Przeznaczenie

Vitella U nutrilotio jest przeznaczona do pielęgnacji skóry suchej i bardzo suchej oraz w przypadku nadmiernego łuszczenia się skóry.

Stosowanie

Stosować 2-3 razy dziennie.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 963 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h