GINEintima ClotriActive 1%, krem, 20 g
4.99 zł
  • B DODAJ DO ULUBIONYCH
  • B POWIADOM O WYPRZEDAŻY

GINEintima ClotriActive 1%, krem, 20 g

GINEintima ClotriActive 1%, krem, 20 g
4.99 zł
BEZPŁATNIE
  • B DODAJ DO ULUBIONYCH
  • B POWIADOM O WYPRZEDAŻY

Opis

GINEintima ClotriActive jest miejscowo działającym lekiem stosowanym w leczeniu grzybiczych zakażeń skóry oraz kandydoz skóry i błon śluzowych zewnętrznych narządów płciowych.

Skład

substancja aktywna: klotrymazol 10mg, substancje pomocnicze: polisorbat 60, alkohol cetylowy, alkohol cetostearylowy, wazelina biała, p-hydroksybenzoesan metylu, p-hydroksybenzoesan propylu, woda oczyszczona.

Dawkowanie

O ile lekarz nie zaleci inaczej, krem Clotrimazolum stosuje się 2-3 razy dziennie nanosząc cienką warstwę na skórę zmienioną chorobowo. Po ustąpieniu ostrych stanów choroby lek należy stosować jeszcze przez okres przynajmniej miesiąca.
 

Działanie

W małych stężeniach lek działa fungistatycznie, w dużych grzybobójczo. Zakres działania preparatu obejmuje niemal wszystkie grzyby będące przyczyną zakażeń skórnych u ludzi.

Wskazania

Kandydozy skóry i błon śluzowych zewnętrznych narządów płciowych (Candida vulvitis i balanitis).

Grzybicze zapalenia skóry wywołane przez dermatofity (m.in. z rodzaju Trichophyton), drożdżaki, grzyby pleśniowe, w tym grzybice stóp i dłoni, łupież pstry.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na klotrymazol, alkohol cetostearylowy lub którąkolwiek substancję pomocniczą leku.

Działania niepożądane

W rzadkich przypadkach, podczas stosowania preparatu, może wystąpić łagodny rumień, obrzęk, świąd, pryszcze, złuszczanie naskórka oraz uczucie pieczenia.
Może uszkadzać środki antykoncepcyjne wykonane z lateksu.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 904 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

PODYSKUTUJ O PRODUKCIE

Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus
  • B DODAJ DO ULUBIONYCH
  • B POWIADOM O WYPRZEDAŻY