Capilexin Ultra, kuracja przeciw wypadaniu włosów, 100 ml
68.74 zł

Capilexin Ultra, kuracja przeciw wypadaniu włosów, 100 ml

Capilexin Ultra, kuracja przeciw wypadaniu włosów, 100 ml
Ostatnia cena produktu
68.74 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Innowacyjna kuracja w walce z wypadaniem włosów.
Problem wypadania włosów dotyczy zarówno mężczyzn jak i kobiet. Często występuje na skutek reakcji na niektóre bodźce takie jak: zmiany pór roku, stres zmęczenie, nieprawidłowe odżywianie, po porodzie, szok emocjonalny lub pooperacyjny ale łysienie jest najczęściej uwarunkowane genetycznie. Aby zapobiec wypadaniu włosów została stworzona unikalna forma Kuracji  Capilexin Ultra działającej na włosy w fazie anagenowej, czyli pierwszej fazie wzrostu włosów.

Krzem organiczny zawarty w Capillisil HC stanowi naturalny i niezbędny budulec skóry i włosa. Pseudopeptydowy antyutleniacz zawarty w Alistin hamuje sztywnienie włókien kolagenoych, które jest przyczyną zbyt wczesnego wypadania włosów. B-active odżywia i regeneruje włosy i skórę.

Włosy stają się mocne zdrowe i lśniące. Dzięki temu preparat nie tylko hamuje negatywne procesy związane a wypadaniem włosów, ale też pomaga odzyskać piękną efektowną fryzurę.

Skład według INCI

Swoją skuteczność kuracja zawdzięcza działaniu opatentowanych składników o wysokim stężeniu:

  •     Capillisil Saute Concentration (1,4%)
  •     Alistin (0,7%)
  •     B-active (połączenie witamin: B1, B2, B3, B5, B6, B12)

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 962 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h