Melisa, tabletki powlekane, 100 szt
Melisa, tabletki powlekane, 100 szt
0.00 zł

Melisa, tabletki powlekane, 100 szt

Melisa, tabletki powlekane, 100 szt
Ostatnia cena produktu
0.00 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Melisa - zastosowanie i działanie

Skład:

wyciąg z melisy lekarskiej

Postać:

tabletki powlekane

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Dietetyka

Działanie:

uzupełnia dietę w składniki łagodzące stany napięcia

Wskazania:

Suplement zalecany jako uzupełnienie diety w stanach zdenerwowania, nadwrażliwości, nadpobudliwości, uczucia niepokoju, trudności w zasypianiu, w osłabieniu procesów trawiennych.

Dawkowanie:

Doustnie, 2-3 razy dziennie 1-2 tabletki podczas posiłku lub przed snem. Nie należy przekraczać dawki 6 tabletek dziennie. Preparat przeznaczony jest dla osób dorosłych.   Preparat jest uzupełnieniem diety i nie może zastąpić leków, które przepisał lekarz!   Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.   Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Opis

Suplement diety zawierający ekstrakt z melisy.

Preparat łagodzi stresy i pomaga w zasypianiu.

Składniki

Wyciąg z melisy; celuloza mikrokrystaliczna, sorbitol (substancje wypełniające), stearynian magnezu, dwutlenek krzemu (substancje przeciwzbrylające), karagen, glikol polietylenowy 6000, poliwinylopirolidon, kwasy tłuszczowe, guma arabska (substancje glazurujące).

Maksymalna porcja dzienna 6 tabletek zawiera: 900 mg wyciągu z melisy.

Właściwości składników

Łagodnie uspokajające i rozluźniające mięśnie gładkie przewodu pokarmowego. Nieznacznie pobudza wydzielanie żółci i soków żołądkowych. Preparat przeznaczony jest dla osób dorosłych.

Preparat polecany w stanach zdenerwowania, nadwrażliwości, nadpobudliwości, uczucia niepokoju, trudności w zasypianiu, w osłabieniu procesów trawiennych.

Zalecane dzienne spożycie

2-3 razy dziennie 1-2 tabletki podczas posiłku lub przed snem.

Nie przekraczać dawki 6 tabletek dziennie.

Producent

COLFARM
Wojska Polskiego 3
Mielec
Cechy produktu
PRODUCENT