Naphera, lotion do włosów z naftą kosmetyczną, 200 ml
12.73 zł

Naphera, lotion do włosów z naftą kosmetyczną, 200 ml

Naphera, lotion do włosów z naftą kosmetyczną, 200 ml
Ostatnia cena produktu
12.73 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Nowoczesny dwufazowy preparat służący do intensywnej i długotrwałej pielęgnacji skóry głowy i włosów. Zastępuje stosowanie tradycyjnej nafty kosmetycznej, która dzięki zdolności głębokiej penetracji jest świetnym nośnikiem olejków eterycznych. Oczyszcza włosy, kondycjonuje i nadaje im naturalną elastyczność. W połączeniu z antyseptycznym olejkiem sosnowym, olejkiem cytrynowym i prowitaminą A (beta karotenem) wzmacnia system odpornościowy włosa.

Właściwości

Dzięki nowoczesnej dwufazowej formule włosy są odpowiednio skondycjonowane, oczyszczone, naturalnie elastyczne i przygotowane na działanie aktywnych składników zawartych w pozostałych preparatach kuracji. Po zastosowaniu włosy są miękkie, dobrze odżywione i lśniące. Preparat utrzymuje pH zbliżone do odczynu skóry, czyniąc ją bardziej odporną na działanie czynników zewnętrznych.

Przeznaczenie

Lotion Naphera przeznaczony jest do włosów zmęczonych i pozbawionych witalności, bez połysku, osłabionych szkodliwym działaniem zanieczyszczeń środowiska i promieniami UV.

Stosowanie

Intensywnie wstrząsnąć lotion przed użyciem w celu dokładnego połączenia obu faz, nanieść lotion bezpośrednio na suche włosy i delikatnie wmasować w skórę głowy. Nie spłukiwać! Zaleca się aplikację na noc.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 961 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h