Kudzucaps, kapsułki, 30 szt
15.40 zł

Kudzucaps, kapsułki, 30 szt

Kudzucaps, kapsułki, 30 szt
Ostatnia cena produktu
15.40 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Produkt stanowi uzupełnienie diety w izoflawony roślinne.  Jest typowym preparatem wspomagającym kurację antyalkoholową i antynikotynową.
 

Składniki

Sproszkowany korzeń kudzu (220 mg/kaps.) oraz składniki kapsułki: żelatyna, barwniki: dwutlenek tytanu, tlenki żelaza.

Właściwości składników

Stosowanie korzenia kudzu zmniejsza potrzebę picia alkoholu, wzmacnia system nerwowy, wykazuje właściwości odtruwające i działa regenerująco na wątrobę.

Zalecane dzienne spożycie

Osoby dorosłe: zaleca się przyjmowanie 1-2 kapsułek dziennie przed lub podczas posiłku, popijając płynem.

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa

Preparat nie jest wskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 963 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Producent

HERBAPOL
Chałupnika 14
31-464 Kraków

Kudzucaps - zastosowanie i działanie

Skład:

sproszkowany korzeń kudzu

Postać:

kapsułki

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Medycyna rodzinna

Działanie :

uzupełnia dietę w izoflawony roślinne

Wskazania:

Substancje czynne preparatu wykazują szerokie działanie lecznicze. Stosowane w leczeniu choroby alkoholowej, nałogu palenia i uzależnień narkotykowych. Wzmacnia i uodparnia organizm. Jest źródłem naturalnych czynników antynowotworowych, antybakteryjnych, przeciwzapalnych, antyoksydacyjnych. Ponadto reguluje ciśnienie krwi i pracę serca. Używane w codziennej diecie zapobiega schorzeniom przewodu pokarmowego i nie dopuszcza do powstawania nałogu. Jest stosowany w stanach po uszkodzeniach wątroby spowodowanych alkoholem, lekami, substancjami toksycznymi lub złym odżywianiem. Można stosować przy nerwicach jako środek tonizujący.

Dawkowanie:

Doustnie. 1-2 kapsułki dziennie (w zależności od indywidualnego zapotrzebowania organizmu) przed jedzeniem lub podczas jedzenia. Zawartość kapsułek można dodawać bezpośrednio do posiłków.