Cholitol, płyn, 35 g
6.22 zł

Cholitol, płyn, 35 g

Cholitol, płyn, 35 g
Ostatnia cena produktu
6.22 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Skład

Belladonnae tinct. 7,0 g
Chelidonii tinct. 11,0 g
Menthae pip. tinct. 12,0 g
Valerianae tinct. 15,0 g
Curcumae tinct. 30,0 g
Taraxaci succus 25,0 g

Preparat zawiera ca. 60% obj. etanolu.

Dawkowanie

Doustnie: dorośli 3x dziennie po 25 kropli w 1 łyżce stołowej wody 5 min. po jedzeniu. Młodzież w wieku 14-18 lat 3x dziennie po 15 kropli preparatu.Produkt złożony.

Wskazania

Przewlekłe stany zapalne dróg żółciowych, dyskineza dróg żółciowych, kolka żółciowa, pooperacyjny zastój żółci, zaburzenia trawienne wywołane niedoborem żółci, pomocniczo w kamicy żółciowej.

Przeciwwskazania


Jaskra, przerost gruczołu krokowego.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 963 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Cholitol - Atropa belladonna, Chelidonium majus, Curcuma longa, Mentha piperita, Taraxacum officinale, Valeriana officinalis - zastosowanie i działanie

Skład:

nalewka z pokrzyku wilczej jagody nalewka z ziela glistnika nalewka z korzenia kurkumy nalewka z korzenia kozłka nalewka z mięty sok z korzenia mniszka

Postać:

płyn doustny

Kategoria:

Przewód pokarmowy i metabolizm

Specjalności:

Medycyna rodzinna Gastroenterologia

Działanie :

wiatropędne żółciopędne rozkurczające żółciotwórcze

Wskazania:

Przewlekłe stany zapalne dróg żółciowych, dyskineza dróg żółciowych, kolka żółciowa, pooperacyjny zastój żółci, zaburzenia trawienne wywołane niedoborem żółci.

Dawkowanie:

Doustnie. Dorośli 3 razy dziennie po 25 kropli w 1 łyżce wody 5 minut po posiłku. Młodzież w wieku 14-18 lat - 3 razy dziennie po 15 kropli preparatu. Nie stosować preparatu u dzieci do 7 roku życia.

Poinformuj lekarza:

Gdy chorujesz na jaskrę, przerost gruczołu krokowego.Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią.