Somnoten fix, mieszanka ziołowa, przeciw bezsenności, 2 g, 20 szt
4.31 zł

Somnoten fix, mieszanka ziołowa, przeciw bezsenności, 2 g, 20 szt

Somnoten fix, mieszanka ziołowa, przeciw bezsenności, 2 g, 20 szt
Ostatnia cena produktu
4.31 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Mieszanka ziołowa działająca uspokajajaco.

Skład

korzeń kozłka, liść melisy, szyszki chmielu.

Dawkowanie

1 torebkę mieszanki zalać szklanką wrzącej wody i naparzać pod przykryciem 10-15 minut. Pić szklankę ciepłego naparu 3-4 razy dziennie. W trudnościach z zasypianiem należy przyjąć dawkę jednorazową na godzinę przed snem.

Działanie

uspokajające, łagodzące uczucie napięcia i niepokoju, ułatwiające zasypianie.

Wskazania

zaburzenia samopoczucia na tle nerwowym, takie jak: słabo nasilone uczucie napięcia i niepokoju, nerwowość, trudności w zasypianiu oraz inne zaburzenia na tle nerwicowym.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na składniki preparatu. Możliwość stosowania w czasie ciąży skonsultować z lekarzem. Nie stosować w okresie karmienia piersią. Przy zalecanym dawkowaniu mieszanka nie zmniejsza zdolności prowadzenia pojazdów mechanicznych i nie obniża sprawności psychofizycznej, jednakże tym osobom nie zaleca się stosowania środka w godzinach wieczornych i przez osoby zmęczone ze względu na zwiększenie skłonności do zasypiania.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 959 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h