Lactoral, proszek, (bez mleka, laktozy, glutenu), smak nektarynkowy, 10sasz
19.89 zł

Lactoral, proszek, (bez mleka, laktozy, glutenu), smak nektarynkowy, 10sasz

Lactoral, proszek, (bez mleka, laktozy, glutenu), smak nektarynkowy, 10sasz
Ostatnia cena produktu
19.89 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Lactoral zawiera aż 3 szczepy wyjątkowo cennych, żywych bakterii kwasu mlekowego. Bakterie te naturalnie występują w przewodzie pokarmowym niemowląt, dzieci, osób dorosłych i są u nich wysoce pożądane.

Bakterie kwasu mlekowego stanowią istotny element prawidłowej mikroflory jelitowej. Sytuacje, które mogą prowadzić do zmniejszenia ilości bakterii kwasu mlekowego to na przykład: antybiotykoterapia, luźne stolce, stres czy podróże.

Suplement diety Lactoral o smaku nektarynki stosuje się u niemowląt od 6 miesiąca życia, u dzieci i isób dorosłych. Niemowlętom poniżej 6 miesiąca życia podawać Lactoral bezsmakowy po konsultacji z lekarzem.

 

Składniki

1 saszetka: 10 mld bakterii kwasu mlekowego w proporcjach: 34% Lactobacillus plantarum PL 02, 33% Lactobacillus rhamnosus KL 53A, 33% Bifidobacterium longum PL 03, maltodekstryna - substancja wypełniająca, inozytol, kwas askorbinowy - przeciwutleniacz, aromat. Żadna z wersji suplementu diety Lactoral nie zawiera mleka, laktozy, glutenu oraz substancji przeciwzbrylających.

Zalecane dzienne spożycie

Zawartość saszetki należy rozpuścić w niewielkiej objętości letniego płynu (np. w wodzie). Preparat należy spożyć bezpośrednio po przygotowaniu. Stosować 1-2 saszetki dziennie, przez co najmniej 7 dni.
Uwaga: Przechowywać w temperaturze od 2 do 8oC ( w lodówce). Jeżeli produkt przechowywany jest poza lodówką w temperaturze do 25oC, należy spożyć go w ciągu 2 miesięcy.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 956 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Producent

IBSS BIOMED
Aleja Sosnowa 8
30-224 Kraków