Produkt w kategoriach

Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl

Deo Med Cotton, skarpetki zdrowotne, r.39-42, czarne

Deo Med Cotton, skarpetki zdrowotne, r.39-42, czarne

Opis

Specjalna konstrukcja cholewki i niewielka domieszka nowoczesnego włókna Lycra w całym wyrobie powodują idealne bezuciskowe przyleganie do nóg i maksymalną elastyczność - nietamowanie przepływu krwi i komfort nawet dla opuchniętych nóg. Bezszwowe łączenie nad palcami gwarantuje wygodę osobom o bardzo wrażliwych stopach, np. stopach cukrzycowych. Dzięki trwałemu działaniu apretury antybakteryjnej i antygrzybiczej (na szwajcarskiej licencji Sanitized) skarpetki hamują rozwój mikrobów i zapobiegają jednocześnie przykremu zapachowi podczas użytkowania. Do produkcji skarpetek jest używana czysta bawełna - naturalna przędza najwyższej jakości.

Rozmiar: 39-42

Skład

Bawełna 80%, poliamid 17%, Lycra 3%.

Wskazania

  • dolegliwości stóp związane z cukrzycą
  • zaburzenia krążenia i obrzęk nóg
  • profilaktycznie - dla każdego dbającego o zdrowie

Przeciwwskazania i środki ostrożności

  • nie zakładać na otwarte rany
  • nie używać niezgodnie z zakresem rozmiarowym podanym na opakowaniu
  • nie używać, jeżeli istnieją przeciwwskazania lekarskie.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 854 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h


Wasze komentarze


Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus