Vitabutin, kapsułki, 30 szt.
27.29 zł

Vitabutin, kapsułki, 30 szt.

Vitabutin, kapsułki, 30 szt.
Ostatnia cena produktu
27.29 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Rekomendowany produkt zastępczy

Opis

Preparat wzmacnia drogi moczowe

Składniki

1 kapsułka: suszony sok z żurawin amerykańskich Vacc. Macracarpon: 405 mg, zawierający: PAC 6 mg, szczawiany 0,11 mg oraz stearynian magnezu (substancja przeciwzbrylająca/ składnik kapsułki), białko 80 mg, węglowodany 0 mg, tłuszcze 0 mg, energia 1,29 kJ

Właściwości składników

Preparat zawierający sok z żurawin wielkoowocowych ma pozytywny wpływ na funkcjonowanie dróg moczowych. Zawarte w żurawinie proantocyjanidy PAC wspomagają usuwanie bakterii E. Coli z dróg moczowych. Sok z żurawin neutralizuje nieprzyjemny zapach amoniaku z moczu.

Zalecane dzienne spożycie

1-2 kapsułki dziennie, do 6 kapsułek dziennie. Kapsułki można łykać lub otwierać pociągając za końce, a zawartość rozpuszczać w wodzie i pić. Może być stosowany przez kobiety w ciąży. Nie przekraczać zalecanej dawki dziennej.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 963 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Producent

JEMO PHARM
Hasselvej 1
4780 Stege, Dania

Vitabutin - zastosowanie i działanie

Skład:

suszony ekstrakt z żurawin

Postać:

kapsułki

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Urologia

Działanie :

uzupełnia dietę w składniki korzystnie wpływające na układ moczowy

Wskazania:

Suplement diety, stosowany jako naturalny środek, który pomaga przywrócić równowagę  układu moczowego.

Dawkowanie:

Doustnie. Zalecana dawka dzienna profilaktyczna to 2 kapsułki. W wypadku rozpoznanego zakażenia dawkę należy zwiększyć do 6 kapsułek dziennie. Kapsułki należy popijać dużą ilością wody lub rozpuszczać w wodzie i pić w postaci napoju. Preparat jest uzupełnieniem diety i nie może zastąpić leków, które przepisał lekarz! Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia. Przed zastosowaniem suplementu należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Poinformuj lekarza:

Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią.