Vita Care Hali Z, tabletki do ssania, 50 szt
23.71 zł

Vita Care Hali Z, tabletki do ssania, 50 szt

Vita Care Hali Z, tabletki do ssania, 50 szt
Ostatnia cena produktu
23.71 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Preparat zapobiegający powstawaniu nieświeżego oddechu przez wiele godzin.

Składniki

Sorbitol, (substancja wypełniająca), ksylitol (substancja słodząca), talk (substancja wypełniająca), związek chelatowy cynku, celuloza mikrokrystaliczna (susbtancja wypełniająca), stearynian magnezu (substancja przeciwzbrylająca), aromaty naturalne, sacharynian sodu (substancja słodząca), amorficzny dwutlenek krzemu (substancja przeciwzbrylająca), neohesperydyna (substancja słodząca). Nie zawiera cukru.

1 tabletka zawiera 6,8 mg cynku, co pokrywa 45,3% realizacji zalecanego dziennego spożycia.

Zalecane dzienne spożycie

Ssać 2 tabletki dziennie. Jedna tabletka odświeża oddech przez 6 godzin.

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa

Nadmierne spożycie może wywołać efekt przeczyszczający.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 959 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Producent

JEMO PHARM
Hasselvej 1
4780 Stege, Dania

Vita Care Hali-Z - zastosowanie i działanie

Skład:

cynk

Postać:

tabletki do ssania

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Medycyna rodzinna Stomatologia ogólna

Działanie :

likwiduje nieświeży oddech

Wskazania:

Problem nieświeżego oddechu.

Dawkowanie:

Doustnie. Tabletki należy ssać pojedynczo dwa razy dziennie. Nie należy połykać tabletek. Po około trzech minutach ssania tabletka rozpuści się całkowicie, jej działanie będzie trwało nawet do sześciu godzin. Nie należy przekraczać zalecanej dawki 2 tabletek dziennie. Tabletki Hali-Z przeznaczone są dla osób dorosłych.

Możliwe skutki uboczne:

Hali Z stosowany zgodnie z instrukcją jest środkiem bezpiecznym. W wyjątkowych przypadkach, lub podejrzeniu nietolerancji któregoś ze składników preparatu należy zasięgnąć opinii lekarza.

Poinformuj lekarza:

Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią. Decyzję o stosowaniu preparatu można wówczas podjąć jedynie po konsultacji z lekarzem. Istnieją badania sugerujące, że większe spożycie cynku w okresie ciąży i karmienia piersią nie jest zalecane. Dlatego też lekarz rodzinny powinien skalkulować dzienną dawkę cynku dla kobiety w ciąży.