Produkt w kategoriach

Nasiona lnu, zioło pojedyncze (Herbapol Lublin), 250 g

Nasiona lnu, zioło pojedyncze (Herbapol Lublin), 250 g

2.99 zł
Icon Możliwe formy odbioru:
Bezpłatna dostawa do apteki

Opis

Suplement diety zawierający nasiona lnu, które działają osłonowo na ściany żołądka.

Skład

Nasiona lnu.

Dawkowanie

1/2 -1 łyżkę (ok 5-10g) nasion lnu zalać 1 szklanką (ok. 250ml) letniej wody, doprowadzić do wrzenia, gotować około 15min, ostudzić, przecedzić. Pić świeżo sporządzony odwar do 3 razy dziennie po 1 szkalnce na 1/2 do 1 godziny przed posiłkiem.

Działanie

Preparat ma działanie osłaniające.

Wskazania

Stosowany jako środek osłaniający w łagodnych dolegliwosciach w obrębie przewodu pokarmowego, objawiających się uczuciem dyskomfortu.

Przeciwwskazania

Uczulenie na nasiona lnu; potencjalnie istniejaca niedrożność jelit, porażenie jelita lub okrężnica olbrzymia, nagłe zmiany w rytmie wypróżnień lub wyglądzie stolca trwajace dlużej niz 2 tygodnie; zweżenie przełyku, części wpustowej żołądka lub innych części przewodu pokarmowego; trudności w połykaniu.

Działania niepożądane

Wzdęcia. W bardzo rzadkich przypadkach może wystąpić reakcja nadwrażliwości na nasiona lnu.

Ostrzeżenia i środki ostrożności

Nie zaleca się stosowania przez kobiety w ciąży oraz karmiące piersią.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 853 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h


Wasze komentarze


Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus