Alkominus, tabletki, 10 szt
12.59 zł

Alkominus, tabletki, 10 szt

Alkominus, tabletki, 10 szt
Ostatnia cena produktu
12.59 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Tabletki wspomagające metabolizm i wydalanie alkoholu z organizmu.

Składniki

Kwas bursztynowy, celuloza mikrokrystaliczna, L-glutamina, kwas fumarowy, glukoza, kwas L-askorbinowy, rutozyd (rutyna), stearynian magnezu, dwutlenek krzemu.

2 tabletki zawierają:
Kwas bursztynowy 280 mg
L-glutamina 200 mg
Kwas askorbinowy 18 mg
Glukoza 100 mg
Kwas fumarowy 160 mg
Rutyna 10 mg

Właściwości składników

Produkt nie gwarantuje całkowitej eliminacji alkoholu. Składniki suplementu diety Alkominus przyspieszają procesy metaboliczne, procesy oczyszczania organizmu i usuwania szkodliwych produktów powstałych po spożyciu napojów alkoholowych.

Zalecane dzienne spożycie

Opakowanie zawiera ilość tabletek przeznaczoną na dwa użycia.

Dorośli: 3 tabletki przed snem. Następnego dnia kolejne 2 tabletki popijając dużą ilością wody. Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa

Uczulenie na którykolwiek ze składników produktu. W przypadku nadkwaśności tabletki przyjąć podczas lub po posiłku, popijając dużą ilością wody.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 959 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Alkominus - zastosowanie i działanie

Skład:

kwas bursztynowy L-glutamina witamina C (kwas askorbinowy) glukoza kwas fumarowy rutyna

Postać:

tabletki

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Medycyna rodzinna

Działanie :

uzupełnia dietę w składniki wspomagające przemiany metaboliczne alkoholu

Wskazania:

Suplement diety. Stosować w celu przyśpieszenia metabolizmu, procesów oczyszczania organizmu i usuwania szkodliwych produktów powstałych po spożyciu napojów alkoholowych.   Uwaga!Preparat nie gwarantuje całkowitej eliminacji alkoholu.

Dawkowanie:

Doustnie. Dorośli: 3 tabletki przed snem. Następnego dnia 2 tabletki popijając dużą ilością wody.   Uwaga! W przypadku nadkwaśności tabletki przyjąć podczas lub po posiłku, popijając dużą ilością wody.   Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.   Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na składniki preparatu.