Senomag, kapsułki, 30 szt
23.50 zł

Senomag, kapsułki, 30 szt

Senomag, kapsułki, 30 szt
Ostatnia cena produktu
23.50 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Rekomendowany produkt zastępczy

Opis

Senomag to produkt zawierający specjalnie dobraną kompozycję składników pomocnych w zaburzeniach snu wynikających ze stanów napięcia i niepokoju oraz sytuacji stresowych.


 

 

Składniki

Wyciąg z szyszek chmielu (4:1) (25,3%), żelatyna wieprzowa, magnezu tlenek (18,9%), L-teanina (17,7%), skrobia kukurydziana przeżelowana- sub. spulchniająca, celuloza mikrokrystaliczna-  sub. wypełniająca, magnezu stearynian- sub. przeciwzbrylająca, pirydoksyny chlorowodorek (0,25), barwniki (dwutlenek tytanu, tlenek żelaza). W 1 kapsułce: wyciąg z szyszek chmielu (4:1) 100 mg, L-teanina 65 mg, magnez 41,5 mg, witamina B6 0,61 mg.

Właściwości składników

  • dzięki wyciągowi z szyszek chmielu oraz L-teaninie, które wpływają odprężająco, Senomag ułatwia zasypianie, wspomaga spokojny sen oraz dobre samopoczucie po przebudzeniu.
  • dodatek magnezu i witaminy B6 pozwala uzupełnić ich niedobory w diecie, dzięki czemu Senomag ułatwia prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego i zwiększa odporność na stres.

Zalecane dzienne spożycie

Spożywać 1-2 kapsułki dziennie na ok. pół godziny przed snem.

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa

Nie stosować u osób uczulonych na którykolwiek ze składników produktu. Produkt nie powinien być stosowany przez dzieci, kobiety w okresie ciąży i karmienia piersią.

Preparat należy przechowywać w temperaturze pokojowej (15-25°C), w suchym i zaciemnionym miejscu. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić od światła i wilgoci. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zrównoważona i zróżnicowana dieta oraz zdrowy styl życia są podstawą zapewnienia prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 961 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Producent

HERBAPOL LUBLIN
Diamentowa 25
20-471 Lublin

Senomag - zastosowanie i działanie

Skład:

witamina B6 (pirydoksyna) L-theanina tlenek magnezu wyciąg z szyszek chmielu

Postać:

kapsułki

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Medycyna rodzinna

Działanie :

uzupełnia dietę w składniki ułatwiające zasypianie

Wskazania:

Suplement diety. Senomag to produkt zawierający specjalną kompozycję składników pomocnych w zaburzeniach snu wynikających ze stanów napięcia i niepokoju oraz sytuacji stresowych.

Dawkowanie:

Doustnie. 1 - 2 kapsułki dziennie na około 30 min przed snem.   Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.   Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.   Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na składniki preparatu. Nie należy stosować u osób uczulonych na którykolwiek ze składników produktu.   Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś ciąży, a także gdy karmisz piersią. Produkt nie powinien być stosowany przez dzieci, kobiety w okresie ciąży i karmienia piersią.