Juvit K (Juvik), krople, doustne, 10 ml
24.81 zł

Juvit K (Juvik), krople, doustne, 10 ml

Juvit K (Juvik), krople, doustne, 10 ml
Ostatnia cena produktu
24.81 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego - witamina K dla niemowlat.

Skład

(5 kropli): olej roślinny MCT, witaminai K 12,5 mcg.

Właściwości

Witamina K jest niezbędna do prawidłowego krzepnięcia krwi. Witamina K w organizmie człowieka produkowana jest przez bakterie przewodu pokarmowego, jej innym źródłem jest żywność pochodzenia roślinnego. Niemowlęta karmione piersią są szczególnie narażone na niedobory witaminy K, ponieważ pokarm kobiecy nie zawiera wystarczających ilość witaminy K, a flora bakteryjna przewodu pokarmowego niemowlęcia jest słabo rozwinięta i nie produkuje odpowiednich ilości tej witaminy.  Dlatego też podawanie witaminy K niemowlętom jest bardzo ważne i stanowi istotny element profilaktyki niedoboru witaminy K.

Przeznaczenie

Do postępowania dietetycznego u niemowląt karmionych piersią.
Produkt jest przeznaczony dla niemowląt od 2 tygodnia życia do ukończenia 3 miesiąca życia.

 

Sposób użycia

Niemowlęta od 2 tygodnia życia do ukończenia 3 miesiąca życia -  5 kropli 2 razy dziennie, doustnie lub do ściągniętego mleka matki.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 901 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

PODYSKUTUJ O PRODUKCIE

Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus