Inneov Homme przeciw wypadaniu włosów, tabletki, dla mężczyzn, 60 szt.
125.60 zł

Inneov Homme przeciw wypadaniu włosów, tabletki, dla mężczyzn, 60 szt.

Inneov Homme przeciw wypadaniu włosów, tabletki, dla mężczyzn, 60 szt.
Ostatnia cena produktu
125.60 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Suplement diety przeznaczony jest dla mężczyzn od 25 roku życia stających przed problemem łysienia - utrata gęstości, cieńsze włosy, cofanie się zakoli.

Składniki

Jedna kapsułka zawiera: substancje wypełniające (mannitol, sół sodowa karboksymetylocelulozy usieciowana, sole magnezowe kwasów tłuszczowych), ekstrakt zielonej herbaty (camellia sinensis 9L.) kuntze extr.), ekstrakt z pestek winogron (vitis vinifera 9L.) var. tinctoria extr.), tauryna, fitosterole z sosny (pinus pinaster) (sterole roślinne), glukonian cynku, substancje glazurujące (hydroksypropyloskrobia, talk, kwas stearynowy, glicerol), substancja przeciwzbrylająca (dwutlenek krzemu), barwniki (E133, E171, E102), emulgator (polisorbat 80).

Właściwości składników

Opracowany, aby wspomóc walkę z 4 biologicznymi przyczynami wypadania włosów mężczyzn, od wewnątrz. Preparat działa dynamizująco na cykl życia włosa, spowalnia wypadanie i chroni gęstość włosów.

Problemem łysienia - utrata gęstości, cieńsze włosy, cofanie się zakoli.

Zalecane dzienne spożycie

1 tabletka przyjmowana dwa razy dziennie wraz z głównym posiłkiem.

Inneov Homme - zastosowanie i działanie

Skład:

fitosterole z sosny glukonian cynku tauryna polifenole z zielonej herbaty polifenole z pestek winogron

Postać:

tabletki

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Medycyna rodzinna

Działanie :

uzupełnia dietę w składniki odżywiające i wzmacniające włosy

Wskazania:

Suplement diety. Preparat przeznaczony dla mężczyzn z problemem łysienia (utrata gęstości, cieńsze włosy, cofanie się zakoli), za wyjątkiem tych, którzy są już w zbyt zaawansowanym stadium łysienia (włosy które definitywnie wypadły już dawno).

Dawkowanie:

Doustnie. 2 tabletki dziennie. Pierwsze efekty stosowania widoczne są już po 4 tygodniach kuracji. Aby uzyskać najlepsze efekty, zaleca się stosowanie preparatu co najmniej przez 16 tygodni. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia. Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.